دایره طلایی اهواز

کشتی

كشتي‌گيران اعزامي به مسابقات گزينشي قزاقستان معرفي شدند      
 

اسامی اعضای تیم کشتی آزاد و فرنگی اعزامی به رقابت‌های گزینشی المپیک اعلام شد

29803.jpg - 108.95 Kb

 

با اعلام رسول خادم مدير تيمهاي ملي و امور فني اسامي كشتي‌گيران آزاد و فرنگي كار اعزامي به رقابتهاي گزينشي المپيك 2012 لندن در قاره آسيا در كشور قزاقستان معرفی شد.

با اعلام مدير تيمهاي ملي و امور فني همزمان با رقابتهاي گزينشي در قزاقستان اردوي تيمهاي ملي كشتي آزاد و فرنگي در اين كشور دنبال مي شود و از طرفي كشتي‌گيراني كه موفق به كسب سهميه المپيك شده‌اند در اين رقابتها حريفان خود را آناليز مي‌كنند و پس از اين مسابقات اردوهاي تيم‌هاي ملي با دعوت از نفرات منتخب جام یادگار و جام تختي پيگيري خواهد شد.

بر اين اساس و بنا به اعلام رسول خادم مدير تيمهاي ملي و امور فني، در حال حاضر در كشتي فرنگي در وزن‌های 55، 74، 84 و 96 کیلوگرم دو نفر مد نظر كادر فني قرار دارند و در كشتي آزاد نيز سه نفر عنوان شده در وزن‌های 60، 84 و 120 کیلوگرم در حال حاضر مد نظر كادر فني هستند كه پس از مسابقات بین المللی جام تختی اسامي نفرات دوم اين وزنها نيز اعلام مي شود تا در نهایت حوزه‌هاي فني مربوطه در مورد ملي‌پوشان اين وزن‌ها تصميم گيري كنند.

 اسامي نفرات شركت كننده در مسابقات گزينشي قاره آسيا كه روزهاي 8 تا 13 فروردین ماه سال آینده در شهر آستانا كشور قزاقستان برگزار مي‌شود به شرح زير است:

كشتي فرنگي:

55 كيلوگرم: حميد سوريان- سامان عبدولي

60 كيلوگرم: اميد نوروزي

66 كيلوگرم: سعيد عبدولي

74 كيلوگرم: فرشاد عليزاده-  هادي عليزاده پورنيا

84 كيلوگرم: طالب نعمت‌پور – حبيب‌اله اخلاقي

96 كيلوگرم: 1- قاسم رضايي- داود گيل نيرنگ

120 كيلوگرم: بشير باباجان‌زاده

سرمربي: محمد بناء

مربيان: جمشيد خيرآبادي- رسول جزيني، ايرج اسفندياري‌فر، حميدرضا اسماعيل‌نژاد

كشتي آزاد:

55 كيلوگرم: حسن رحيمي

60 كيلوگرم: مسعود اسماعيل‌پور

66 كيلوگرم: مهدي تقوي

74 كيلوگرم: صادق گودرزي

84 كيلوگرم: احسان لشگري

96 كيلوگرم: رضا يزداني

120 كيلوگرم:‌ پرويز هادي

مربيان: كيانوش اعتمادمقدم- رضا لايق- محمد طلايي- عليرضا رضايي

مربي بدنساز و ماساژور: رايف بهايدينوف رفتوف

متخصص تغذيه: دکتر رامين اميرساسان

سرپرست: علي بيات

داوران المپيكي: بهمن طالبي- اردوان صاحب

نماينده فدراسيون كشتي: حسن رنگرز نايب رئيس فدراسيون

مدير فني تيم‌هاي ملي: رسول خادم

 

+ نوشته شده در  سه شنبه نهم اسفند 1390ساعت 19:33  توسط ارباب  | 

هفتمین دوره جشنواره کشتی آزاد نونهالان 1390

 
    

آینده سازان کشتی از امروز در خرمشهر با هم سرشاخ شدند
رقابتها با حضور 166 کشتی گیر

ا

جشنواره کشتی آزاد نونهالان  از امروز و با حضور کشتی گیرانی از 15 تیم، به همت هیئت کشتی استان خوزستان در خرمشهر آغاز شد.


 در این رقابتها 166 کشتی گیر از استانهای کرمانشاه ، مازندران ، گیلان ، کردستان، تهران ، آذربایجان شرقی ، توابع تهران ، بوشهر یک تیم شهرستان شهریار و 6 تیم از خوزستان حضور دارند که به مدت دو روز با هم به رقابت می پردازند.


- مراسم وزن کشی این رقابتها دوشنبه شب برگزار شد، که تعداد کشتی گیران حاضر در اوزان دهگانه به شرح زیر است:


32 کیلوگرم:14 نفر
35 کیلوگرم:16 نفر
38 کیلوگرم:15 نفر
42 کیلوگرم:20 نفر
47 کیلوگرم:20 نفر
53 کیلوگرم:22 نفر
59 کیلوگرم:17 نفر
66 کیلوگرم:15 نفر
73 کیلوگرم:12 نفر
85 کیلوگرم:15 نفر

 


+ نوشته شده در  سه شنبه نهم اسفند 1390ساعت 19:31  توسط ارباب  | 

عکس -وزن به وزن با جام یادگار امام (ره)2012

55 کیلوگرم: 1- محمد فقیری (ایران) 2- شیرزاد بهشتی طلا (ایران) 3- سامان عبدولی (ایران) و مهرداد مردانی (ایران)

60 کیلوگرم: 1- نورباکیت چنگیزبایف (قزاقستان) 2- واهرام خاچاطریان (ارمنستان) 3- ساکیت جلیل‌اف (آذربایجان) و عبدالمحمد پاپی (ایران)

66 کیلوگرم: 1- علی محمدی (ایران) 2- امید نوروزی (ایران)  3- سیران سیمونیان (ارمنستان) و مارادي ابولادزه (گرجستان)

74 کیلوگرم: 1- سعید عبدولی (ایران) 2- آسخات دیلموخامدوف (قزاقستان) 3- مهدی محمدی (ایران) و امین احمد‌اف (آذربایجان)

84 کیلوگرم: 1- داود اخباری (ایران) و الخازور اوزدیف (قزاقستان) 3- علی قیطاسی (ایران) و وحید بیدار (ایران)

96 کیلوگرم: 1- محمدرضا اکبری (ایران) 2- ایلکر گنل (ترکیه) 3- میخائیل کاجایا (گرجستان) و یرلان ایسکاکوف (قزاقستان)

۱۲۰کیلوگرم: 1- بشیر باباجان‌زاده (ایران) 2- امیر قاسمی منجزی (ایران) 3- آتیلا گوزل (ترکیه) و بهنام مهدی‌زاده (ایران)

 


 



 

+ نوشته شده در  سه شنبه نهم اسفند 1390ساعت 19:25  توسط ارباب  | 

رقابت‌های بین‌المللی جام یادگار امام (ره)- قم

 
    

تیم ایران به مقام قهرمانی دست یافت
رده‌بندی انفرادی و تیمی مسابقات

در پایان سی و دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) که روزهای شنبه و یکشنبه 6 و 7 اسفندماه در سالن شهید حیدریان شهر قم برگزار شد تیم ایران با کسب 68 امتیاز به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های قزاقستان و آذربایجان به ترتیب دوم و سوم شدند.


 رده‌بندی تیمی و انفرادی این رقابت‌ها به شرح زیر است:


رده‌بندی انفرادی:


55 کیلوگرم: 1- محمد فقیری (ایران) 2- شیرزاد بهشتی طلا (ایران) 3- سامان عبدولی (ایران) و مهرداد مردانی (ایران) 5- آلمات آیوشوف (قزاقستان) و اسخات کودیبرگینوف (قزاقستان)


60 کیلوگرم: 1- نورباکیت چنگیزبایف (قزاقستان) 2- واهرام خاچاطریان (ارمنستان) 3- ساکیت جلیل‌اف (آذربایجان) و عبدالمحمد پاپی (ایران) 5- هادی اسکندری (ایران) و رحمان بلیچی (ترکیه)


66 کیلوگرم: 1- علی محمدی (ایران) 2- امید نوروزی (ایران)  3- سیران سیمونیان (ارمنستان) و مارادي ابولادزه (گرجستان) 5- بی بیت نوگومانوف (قزاقستان) و آزاد علی‌یف (آذربایجان)


74 کیلوگرم: 1- سعید عبدولی (ایران) 2- آسخات دیلموخامدوف (قزاقستان) 3- مهدی محمدی (ایران) و امین احمد‌اف (آذربایجان) 5- شماگی گولیاشویلی (گرجستان) و هادی حسن‌‌نژاد (ایران)

84 کیلوگرم: 1- داود اخباری (ایران) و الخازور اوزدیف (قزاقستان) 3- علی قیطاسی (ایران) و وحید بیدار (ایران) 5- محمد رسولی (ایران) و ژاناربیک کابدولوف (قزاقستان)

96 کیلوگرم: 1- محمدرضا اکبری (ایران) 2- ایلکر گنل (ترکیه) 3- میخائیل کاجایا (گرجستان) و یرلان ایسکاکوف (قزاقستان) 5- ابوذر علیاری (ایران) و مهرداد بایندر (ایران)


120 کیلوگرم: 1- بشیر باباجان‌زاده (ایران) 2- امیر قاسمی منجزی (ایران) 3- آتیلا گوزل (ترکیه) و بهنام مهدی‌زاده (ایران) 5- ماکسیم پروخوروف (آذربایجان) و علی خلج (ایران)

 


رده‌بندی تیمی:


1- ایران 68 امتیاز
2- قزاقستان 48 امتیاز
3- آذربایجان 32 امتیاز
4- گرجستان 30 امتیاز
5- ترکیه 27 امتیاز
6- ارمنستان 23 امتیاز


+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم اسفند 1390ساعت 18:28  توسط ارباب  | 

نفرات برتر وزن 120 کیلوگرم مشخص شدند

 


بشیر باباجان‌زاده قهرمان شد

بشیر باباجان‌زاده با شکست امیر قاسمی منجزی به مقام نخست وزن 120 کیلوگرم مسابقات جام یادگار امام (ره) رسید.


 مسابقات روز دوم رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) از ظهر امروز در سالن شهید حیدریان شهر قم برگزار شد.


بر این اساس در دیدار فینال وزن 120 کیلوگرم بشیر باباجان‌زاده در یک کشتی زیبا و نفس‌گیر در سه تایم و با نتایج 1- صفر، صفر- 1 و 1- صفر امیر قاسمی منجزی را شکست داد.


رده‌بندی وزن 120 کیلوگرم به شرح زیر است:


120 کیلوگرم: 1- بشیر باباجان‌زاده (ایران) 2- امیر قاسمی منجزی (ایران) 3- آتیلا گوزل (ترکیه) و بهنام مهدی‌زاده (ایران) 5- ماکسیم پروخوروف (آذربایجان) و علی خلج (ایران)


+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم اسفند 1390ساعت 19:11  توسط ارباب  | 

امیر قاسمی منجزی راهی فینال مسابقات جام یادگار امام (ره) 2012 شد.

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم اسفند 1390ساعت 18:25  توسط ارباب  | 

نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان

 
اسامی کشتی گیران دعوت شده به شرح زیر است

اردوي آمادگي تيم كشتي فرنگي جوانان برای شرکت رقابتهای آسیایی و جهانی در سال آینده روزهاي 15 تا 25 اسفندماه در خانه كشتي شماره 2 برگزار مي‌شود.


 اسامي نفرات دعوت شده به اردو به شرح زير است:

50 كيلوگرم: اشكان قلي‌كياني (خوزستان) محمدعلي گراني (فارس) عليرضا اعظمي (كرمان) صادق واحدي (مازندران)
55 كيلوگرم: مهرداد مرداني – بهروز ملكي (خوزستان) اميد قادري – احمدرضا كروني (فارس) دانيال نيك‌بين (كردستان)
60 كيلوگرم: بهنام مرادي- رامين طاهري (خوزستان) پژمان شاهبداغي (تهران) صابر شاهد (فارس) هادي اسكندري (اصفهان) مهدي كاظمي (گيلان)
66 كيلوگرم: حامد امن زاده (اردبيل) مهدي زيدوند – محسن زيرك (خوزستان) وحيد ميرفتح‌اللهي (توابع تهران) محسن شيراوند (لرستان)
74 كيلوگرم: مهرداد بهرامي- يوسف قادريان (البرز) پيام بويري- علي يوسفي‌كيا (خوزستان) اميرحسين آزادگان (لرستان)
84 كيلوگرم: علي زينتي رفا (قم) پيمان كاردگر (مازندران) مجيد علياري (توابع تهران) محمد رسولي – مسعود مرادي (خوزستان) ادريس ابراهيمي (كردستان) محمد كاظمي (گيلان)
96 كيلوگرم: سامان نوروزي- اميرحسين خان‌پور (مازندران) امير زرين‌چگيني (توابع تهران) سيد مصطفي صالحي‌زاده- مهدي پورشايان (خوزستان) پوريا ميرمعصوم‌زاده (تهران)
120 كيلوگرم: مهدي پورشيخ (مازندران) آرمان نظري- عليرضا محمدي‌فرد (لرستان) آرش عرب (گلستان) محمد مدرسي (چهارمحال و بختياري) اميد نشمي (اصفهان)

سرمربي: عبداله چمن‌گلي (كردستان)


مربيان: علي اشكاني (اردبيل) خسرو باقرزاده (تهران) مرتضي ريحاني (گيلان) بابك كريم‌زاده (خوزستان) شهرام الياسي (كردستان) مجيد رمضاني (مازندران)

سرپرست: سيد موسي طباطبايي (مركزي)


+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم اسفند 1390ساعت 18:18  توسط ارباب  | 

فینالیست های وزن های 60 و 74 و۸۴ و۱۲۰کیلوگرم رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام یادگار امام(ره)

 

امیر قاسمی منجزی کشتی گیر اهوازی با درخشش  به فینال مسابقات راه یافت

 

 

وزن 60 کیلوگرم:

واهرام خاچاطريان (ارمنستان) - برنده - هادي اسكندري (ايران)
ساكيت جليل‌اف (آذربايجان) - نورباكيت چنگيزبايف (قزاقستان) – برنده

وزن 74 کیلوگرم:

امين احمد‌اف (آذربايجان) - سعيد عبدولي (ايران)، برنده
اسخات ديلموخمدوف (قزاقستان)، برنده - مهدي محمدي (ايران)


 

امیر قاسمی منجزی کشتی گیر دلاور اهواز ی به فینال راه یافت

وزن 84 کیلوگرم:
داود اخباري (ايران) - برنده - علي قيطاسي (ايران)
وحيد بيدار (ايران) – الخازور اوزديف (قزاقستان) - برنده
وزن 120 کیلوگرم:
بشير باباجان‌زاده (ايران)، برنده - آتيلا گوزل (تركيه)
بهنام مهدي‌زاده (ايران) - امير قاسمي منجزي (ايران)، برنده


+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم اسفند 1390ساعت 18:13  توسط ارباب  | 

نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام یادگار امام 2012

 

اوزان ۶۰ - ۷۴-۸۴-۱۲۰ کیلوگرم


نتایج کشتی‌گیران وزن 60 کیلوگرم در مرحله یک‌چهارم نهایی به شرح زیر است:

 

واهرام خاچاطريان (ارمنستان)، برنده – عبدالمحمد پاپي (ايران)
ابوذر نورزاده (ايران)- هادي اسكندري (ايران)، برنده
ساكيت جليل‌اف (آذربايجان)، برنده - دولت آبساليموف (قزاقستان)
نورباكيت چنگيزبايف (قزاقستان)، برنده- محمد سلطاني (ايران)

 

بدين ترتيب در مرحله نيمه نهايي اين وزن واهرام خاچاطريان از ارمنستان به مصاف هادي اسكندري از ايران مي‌رود و ساكيت جليل‌اف از آذربايجان با نورباكيت چنگيزبايف از قزاقستان روبرو مي‌شود.

 

 


نتایج کشتی‌گیران وزن 74 کیلوگرم در مرحله یک‌چهارم نهایی به شرح زیر است:

 

فواد كريمي (ايران) – امين احمد‌اف (آذربايجان)، برنده
سيروان فقيه‌سليماني (ايران)- سعيد عبدولي (ايران)، برنده
شماگي گولياشويلي (گرجستان)- اسخات ديلموخمدوف (قزاقستان)، برنده
مهدي محمدي (ايران)، برنده- پيام بويري (ايران)

 

بدين ترتيب ديدار‌هاي نيمه‌نهايي را به ترتيب امين احمداف از آذربايجان با سعيد عبدولي از ايران و اسخات دليموخمدوف از قزاقستان با مهدي محمدي از ايران برگزار مي‌كنند.

 

 

 


 نتایج کشتی‌گیران وزن 84 کیلوگرم در مرحله یک‌چهارم نهایی به شرح زیر است:

 

داود اخباري (ايران)، برنده – ژانار بيك كابدولوف (قزاقستان)
علي قيطاسي (ايران)، برنده – داود عابدين زاده (ايران)
وحيد بيدار (ايران)، برنده – آرسن كاخابري شويلي (گرجستان)
الخازور اوزديف (قزاقستان)، برنده – گئورگي تيركيدزه (گرجستان)

 

بدين ترتيب در مرحله نيمه‌نهايي داود اخباري به مصاف علي قيطاسي مي‌رود و وحيد بيدار با الخازور اوزديف از قزاقستان مسابقه مي‌دهد.

 

 

 

 نتایج کشتی‌گیران وزن 120 کیلوگرم در مرحله یک‌چهارم نهایی به شرح زیر است:

 

بشير باباجان‌زاده (ايران)، برنده – ماكسيم پروخوروف (آذربايجان)
گويارد سوگومونيان (ارمنستان) - آتيلا گوزل (تركيه)، برنده
عباس نوري (ايران) - بهنام مهدي‌زاده (ايران)، برنده
امير قاسمي منجزي (ايران)، برنده- پارسا نظري (ايران)

 

بدين ترتيب در مرحله نيمه‌نهايي بشير باباجان‌زاده به مصاف آتيلا گوزل از تركيه مي‌رود و بهنام مهدي‌زاده با امير قاسمي منجزي مبارزه مي‌كند.




 

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم اسفند 1390ساعت 18:6  توسط ارباب  | 

جدول کامل هفت وزن مسابقات کشتی فرنگی جام یادگار امام 2012

 

جدول وزن ۵۵ کیلو گرم

 

شيرزاد بهشتي طلا - استراحت
محمد گردي - استراحت
علي اطرافچي - استراحت
مهرداد مرداني - استراحت
آلمات آيوشوف (قزاقستان) - استراحت
علي آقازاده - استراحت
همت رستم (تركيه) - استراحت
آزکنوف ژانگولف (قزاقستان) - استراحت
مصيب اكبري - استراحت
باقر توكليان - استراحت
محسن رحمتي- سامان عبدولي
آرمن چوماريان (ارمنستان)- روبرت خيراخوسيان (ارمنستان)
مجتبي قنواتي - اسخات كوديبرگينوف (قزاقستان)
محمد فقيري - ولايت قهرمان‌لي (آذربايجان)
نورسلطان كالمورزايف (قزاقستان) - آروت هوانسيان (ارمنستان)
گودردزي داويتادزه (گرجستان) - آرتور تساتگريان (ارمنستان)



 

جدول وزن 60 كيلوگرم

واهرام خاچاطریان (ارمنستان) - استراحت
مولوت آریک (تركيه) - استراحت
عبدالمحمد پاپی - استراحت
سعید ذلفی - استراحت
ابوذر نورزاده استراحت
ناریک خاچاطریان (ارمنستان)  - استراحت
هادي اسكندري - استراحت
محمد نوربخش - استراحت
محمد مهر آرا - استراحت
دولت عباس لیموف (قزاقستان) - استراحت
سیدعبدالرضا میراعلمی - ساکیت جلیل اف (آذربايجان)
ایمان داودی - رامین طاهری
نورباکیت تنگیز بایف (قزاقستان)-  رحمان بلیچی (تركيه)
یربول کی کی بایف (قزاقستان) - فیروزی کولاکیدزه (گرجستان)
اوکسوم پوسویف (آذربايجان) - نوردولت یلموراتف (قزاقستان)
محمد سلطانی  - نوریک خاچاطریان (ارمنستان)


 

جدول وزن ۶۶ کیلو گرم

 
آبزل نوراخوف (قزاقستان) - استراحت
دارخان بايخمتوف (قزاقستان) - استراحت
سيران سيمونيان (ارمنستان) - استراحت
اميد نوروزي  - استراحت
بی بيت نوگومانوف (قزاقستان) - استراحت
عليرضا همتي - استراحت
علي ذكائي مهر - استراحت
گئورگي ساهاكيان (ارمنستان) - استراحت
مهدي عطارد - استراحت
افشين اسلامي - استراحت
آزاد علي‌يف (آذربايجان) – استراحت
رسول جومايف (آذربايجان)- رستم علي‌يف (آذربايجان)
عباس محب‌تاش – برومند اصلان
علي محمدي- مارادي ابولادزه (گرجستان)
مهدي زيدوند- ماموكا خوزريوانيدزه (گرجستان)
علي پرويزي – مهمت گوچاتيناز (تركيه) 

 

جدول وزن ۷۴ کیلو گرم

 
امین احمد وف (آذربايجان) - استراحت
امیر حسین مولائی - استراحت
میلاد خسروی - استراحت
فواد کریمی - استراحت
سعید عبدولی - استراحت
هادی حسن نژاد - استراحت
حمید ریحانی - استراحت
سیروان فقیه سلیمانی - استراحت
اسخات  دیلموخ مدوف (قزاقستان) - استراحت
کمال محمد علی زاده - استراحت
محسن مهدیزاده - استراحت
شماگی گولیا شویلی (گرجستان) - استراحت
پیام بویری  - استراحت
ماکسیم مانوکیان (ارمنستان)- محموت توسون (تركيه)
محمدسرخی نژاد - حسین نوروزی
مهدی محمدی - رافیک مانوکیان (ارمنستان)

 


 

جدول وزن 84 كيلوگرم: (17 نفر)

داود اخباری - استراحت
ماكسات (قزاقستان) - استراحت
ژانار بیک کابدولوف (قزاقستان) - استراحت
شهریار ممدوف (قزاقستان) - استراحت
علی قیطاسی - استراحت
مجید علیاری - استراحت
داود عابدین زاده - استراحت
حسین نوری - استراحت
آرسن کاخابری شویلی (گرجستان) - استراحت
علی زینتی رفاه - استراحت
محمت سادیک کشکین (تركيه) - استراحت
وحيد بيدار - استراحت
مجتبی کریم فر - استراحت
گئورگی تیرکیدزه (گرجستان) - استراحت
محمد رسولی - استراحت
الخازور اوزدیف (قزاقستان) - یاسر راستگو

 

 

 جدول وزن ۹۶ کیلو گرم


ميخائيل كاجايا (گرجستان) – استراحت
ماتي سوفادزه (گرجستان) – استراحت
محمدعلي محمدي - استراحت
آراز حسن‌اف (آذربايجان) - استراحت
ایلکر گنل (تركيه) – استراحت
امير زرين‌چگيني – استراحت
اميراني زارنادزه (گرجستان) – استراحت
ابوذر علياري – استراحت
سارگيس تونيان (ارمنستان) – استراحت
مهرداد بايندر – استراحت
ابراهيم صادقي – استراحت
علي علياري – استراحت
فرزاد اصلاني - استراحت
محمدرضا اكبري – استراحت
يرلان ايسكاكوف (قزاقستان) – استراحت
رامين صلاحي‌نژاد – مرتضي تقي‌يف (آذربايجان)

 

جدول وزن ۱۲۰ کیلو گرم


 

ماکسیم پروخروف (آذربايجان) - استراحت
بشیرباباجانزاده - استراحت
گویارد سوگومونیان (ارمنستان)- مهدی نوری
بهروز یوسفی-  آتیلا گوزل (تركيه)
واچیک یقی زاریان (ارمنستان)- عباس نوری
بهنام مهدی زاده - اميد جراحي
پارسا نظری - مهدی جلالیان
امیر قاسمی منجزی - علی خلج





 

+ نوشته شده در  یکشنبه هفتم اسفند 1390ساعت 18:0  توسط ارباب  | 

رقابتهای بين‌المللي کشتی فرنگی جام يادگار امام (ره) - قم

 
    

اسامي كشتي‌گيران و مربیان ايراني شركت كننده مشخص شد

اسامي كشتي‌گيران و مربیان ايراني شركت كننده در مسابقات بين‌المللي كشتي فرنگي جام يادگار امام (ره) مشخص شد.


 رقابت‌هاي بين‌المللي كشتي فرنگي جام يادگار امام (ره) روزهاي 6 و 7 اسفند ماه در سالن شهید حیدریان شهر قم برگزار مي‌شود.


بر اين اساس اسامي كشتي‌گيران ايراني شركت كننده در اين مسابقات به شرح زير است:

55 كيلوگرم: شيرزاد بهشتي طلا- مصيب اكبري- بهزاد قاسمي- محمد فقيري (تهران) محسن رحمتي (لرستان) علي اطرافچي- مجتبي قنواتي- سامان عبدولي (خوزستان) باقر توكليان (فارس)
60 كيلوگرم: اميد نوروزي- ايمان داودي (فارس) سيد عبدالرضا ميراعلمي (گيلان) سيعد ذلقي- بهنام مرادي (خوزستان) ابور نورزاده – محمد نوربخش (تهران) محمد سلطاني (البرز) هادي اسكندري (اصفهان)
66 كيلوگرم:‌سعيد عبدولي- مهدي زيدوند- علي ذكائي مهر (خوزستان) علي محمدي- عليرضا همتي (تهران) برومند اصلاني (آذربايجان غربي) افشين اسلامي (مازندران) عباس محب‌تاش (فارس) علي پرويزي (كرمانشاه)
74 كيلوگرم: سيروان فقيه سليماني – فواد كريمي (كردستان) ميلاد خسروي- محسن قاسمي (لرستان) مهدي محمدي (البرز) حسين نوروزي – حميد ريحاني – كمال محمدعليزاده (فارس) محسن مهدي‌زاده (تهران) محمد سرخه‌نژاد (خوزستان)
84 كيلوگرم: حسين نوري- داود عابدين‌زاده (هرمزگان) محمد رسولي (خوزستان) هادي حسين‌نژاد (مازندران) داود اخباري- مجتبي كريم فر- مجيد علياري (تهران) علي قيطاسي (فارس) وحيد بيدار (اردبيل)
96 كيلوگرم:‌ ابوذر علياري – رامين صلاحي‌نژاد (تهران) ابراهيم صادقي- محمدرضا اكبري (مازندران) فرزاد اصلاني (اردبيل) علي علياري (هرمزگان) محمدعلي محمدي- مهرداد بايندور (فارس)
120 كيلوگرم: بشير باباجان‌زاده- بهروز يوسفي (مازندران) بهنام مهديزاده (تهران) مهدي نوري (اردبيل) عباس نوري (قم) علي خلج (البرز) اميد جراحي (كردستان) امير قاسمي منجزي- پارسا نظري (خوزستان)
مربيان: بابك كريم‌زاده- مهرزاد قلاوند (خوزستان) مظفر فولادين – حسن حسين‌زاده (مازندران) محمدعلي چمياني – مجيد تذكر (فارس) ناصر نوربخش (توابع تهران) حسن يوسفي افشار (تهران) مسعود حيرت (لرستان) روح‌اله ميكائيلي (قم)

 


+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم اسفند 1390ساعت 18:1  توسط ارباب  | 

اسامي مربيان فعال كشتي خوستان در سال 1390

 
   

اسامی مربیان فعال خوزستان بر اساس اعلام ادارات ورزش و جوانان و هیأت های کشتی شهرستانها

ردیف

نام نام خانوادگی

شهرستان

درجه

1

اسماعیل عباسی

آبادان

دو

2

محمد گودرزی

آبادان

سه

3

علی حلبی نژاد

آبادان

سه

4

سجاد بنی سعید

آبادان

سه

5

وهاب بنی سعید

آبادان

سه

6

حمیدرضا غیبی

آبادان

سه

7

حیدر ناصری

اميديه

دو

8

علی زیلایی پور

امیدیه

سه

9

مازیار چهارده چریک

امیدیه

سه

10

هدایت اله ناصری

امیدیه

سه

11

همایون محمدی

امیدیه

سه

12

بهزاد شیبانی

امیدیه

سه

13

سیدابوالقاسم دهبان نژاد

امیدیه

سه

14

عادل مظفری

امیدیه

سه

15

فریدون کرمی

امیدیه

سه

16

سهیل احمدی پور

امیدیه

سه

17

محمد شریفات

امیدیه

سه

18

سیدباقر کاووسی

امیدیه

سه

19

مصیب مرادی

ایذه

سه

20

ملک محمد بویری

ایذه

سه

21

لقمان رضایی

ایذه

سه

22

حمیدرضا حیدری زاده

ایذه

سه

23

ایرج خسرو کیانی

ایذه

سه

24

حمیدرضا حبیبی

ایذه

سه

25

بابک ولی محمدی

ایذه

سه

26

مهدی عسکری زاده

ایذه

سه

27

فریبرز لیموچی

ایذه

سه

28

ایرج اسفندیاری فر

اندیمشک

دو

29

مهرزاد قلاوند

اندیمشک

دو

30

مهرداد اسفندیاری فر

اندیمشک

دو

31

اسکندر عیسوند

اندیمشک

سه

32

میرحسین قیطاسی

اندیمشک

سه

33

عبدالحسین مهرزادی

اندیمشک

سه

34

غلامرضا قیطاسی

اندیمشک

سه

35

جهانشاه علینقی زاده

اندیمشک

دو

36

سهراب تخت شاهی

اندیمشک

سه

37

علی جودکی

اندیمشک

سه

38

علی زیدوند

اندیمشک

سه

39

مهدی شکیبا

اندیمشک

سه

40

میثم قیطاسی

اندیمشک

سه

41

مصطفی حبیب زاده

اندیمشک

سه

42

مرتضی محمدی

اندیمشک

سه

43

موسویان

اندیمشک

سه

44

سلمان شهریاری

باغملک

سه

45

جمشید جمالی زاده

بندرامام

دو

46

بهرام فیروزیان

بندرامام

سه

47

نعمت اله محمدی

بندرامام

سه

48

روح اله دهملایی

بهبهان

سه

49

مهدی گندمگون

بهبهان

سه

50

ابراهیم پوراکرمی

خرمشهر

سه

51

غلامرضا قصاب

دزفول

یک

52

عبدالعظیم کلانتر

دزفول

سه

53

علی کمون زاده

دزفول

سه

54

بهنام یاوری

رامهرمز

سه

55

غنفر جودی

شوش

یک

56

مسلم شیرزاد

شوش

سه

57

امیر بنی تمیم

شوش

سه

58

ناصر کلهر

شوش

سه

59

هومن سپهوند

شوش

سه

60

سعید مهدوی

شوش

سه

61

حمید تقوی

شوش

سه

62

عزیز ناقوسی

شوش

سه

63

عزت ناقوسی

شوش

سه

64

عظیم ناقوسی

شوش

سه

65

احسان دیناروند

شوش

سه

66

سیدمهدی ایوبی

شوشتر

سه

67

حمید ارجمندپور

شوشتر

سه

68

منصور ارجمندپور

شوشتر

سه

69

سیداحمد کلانتری

شوشتر

دو

70

احمد آرامی

شوشتر

سه

71

اصغر آرامی

شوشتر

سه

72

جهانبخش شیرازی

شوشتر

سه

73

کوروش شیرازی

شوشتر

سه

74

یوسف محمدی

گتوند

سه

75

کیوان کلانتر

گتوند

سه

76

ابراهیم رئیسی

گتوند

سه

77

حجت بهرام زاده

گتوند

سه

78

ابراهیم خواجه پور

گتوند

سه

79

حمید اکبری

گتوند

سه

80

درویش قاسمی

مسجدسلیمان

سه

81

دانش خسروی

مسجدسلیمان

سه

82

عبداله مرادی غریبوند

مسجدسلیمان

سه

83

حمید قنواتی

ماهشهر

سه

84

عرت اله فتحی

ماهشهر

سه

85

عادل قنواتی

ماهشهر

سه

86

شهرام غلامیان

ماهشهر

سه

87

مجید محمدی سامانی

ماهشهر

سه

88

بابک کوه شوری

ماهشهر

سه

89

محمد چاروسایی

هندیجان

سه

90

ایرج کاهیرده

اهواز

یک

91

رضا باوی

اهواز

دو

92

حمید بنی تمیم

اهواز

سه

93

احمد چعبی

اهواز

سه

94

حسین چوپان

اهواز

یک

95

کریم عسکرنیا

اهواز

سه

96

ملک جمشید قاعدی

اهواز

دو

97

منصور قاسمی منجزی

اهواز

یک

98

پرویز زیدوند

اهواز

سه

99

مجتبی کبابی

اهواز

سه

100

ناجی محیتی

اهواز

سه

101

سیدحسین مرعشیان

اهواز

دو

102

محمدرضا نیکونژاد

اهواز

سه

103

بهرام چغاخندقی

اهواز

سه

104

محسن رضائیان

اهواز

سه

105

حمیدرضا ناصری

اهواز

سه

106

فرشید کفایی زاده

اهواز

سه

107

علی محمد آزادکرده

اهواز

سه

108

منصور دالایی

اهواز

سه

109

بابک کریم زاده

اهواز

سه

110

امید محمدی

اهواز

سه

111

سیدمجید آقامیری

اهواز

سه

112

مجید قائدی

اهواز

یک

113

امیر فرشیدی

اهواز

سه

114

محمد نیکونهادحسینی

اهواز

سه

115

عبدالحمید علایی

اهواز

سه

116

رضا عباسی منجزی

اهواز

سه

117

صفر علیدادی

اهواز

سه

118

عارف حمیدی اصل

اهواز

سه

119

خدامراد مهدی پور

اهواز

سه


 
نظر به مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه سوم اسفند 1390ساعت 17:58  توسط ارباب  | 

انتخابی پنجمین دوره کشتی آزاد بین المللی بازیهای بچه های آسیا

 
    
مسابقات در گروه سنی 15 و 16 میباشد.
 
 رقابتهای انتخابی کشتی آزاد نوجوانان کشور بمنظور حضور تیم ملی در پنجمین دوره بازیهای بین المللی بچه های آسیا درگروه سنی 15 و 16 سال طی روزهای 13 لغایت 15 اسفندماه با شرایط ذیل برگزار خواهد شد .
1-مسابقات در رشته آزاد خواهد بود .
2-متولدین اا دیماه 74 لغایت 10 دی 76 میتوانند در مسابقات شرکت نمایند .
3-رقابتها در اوزان 30 - 33 - 36 - 40 - 44 -48 -52 - 56 -61 - 67 و 74 کیلوگرم خواهد بود
4-سهمیه استان خوزستان در این مسابقات 5 نفر خواهد بود .
5-وزن کشی اوزان 30 - 33 - 36 - 40 - 44 و 48 کیلوگرم از ساعت 17 الی 30/17 روز 13 اسفندماه خواهد بود.
6-وزن کشی اوزان 52 - 56 - 61 - 67 و 74 کیلو از ساعت 15 الی 30/15 روز 14 اسفندماه میبادش .
7-مسابقات در صبح و بعدازظهر روز بعد از وزن کشی برگزار خواهد شد .
8-این مسابقات بدون ارفاق وزن خواهد بود .
9-مدارک شامل شناسنامه عکسدار -کارت بیمه ورزشی معتبر و دو قطعه عکس است .
10-میزبان مسابقات متعاقباٌ اعلام خواهد شد.
11-کشتی آزاد بازیهای بین المللی بچه های آسیا طی روزهای 12 تا 25 تیرماه سال 1391 در کشور روسیه برگزار میگردد.
گفتنی است هیأت کشتی خوزستان با ارسال نامه ای به فدراسیون کشتی درخواست نموده تا   ترتتیبی اتخاذ شود تا سهمیه استان خوزستان از 5 نفر به یک تیم کامل تغییر نموده که در روزهای آتی تکلیف تعداد نمایندگان خوزستان در رقابتهای انتخابی مشخص خواهد شد .

+ نوشته شده در  سه شنبه دوم اسفند 1390ساعت 19:36  توسط ارباب  | 

نفرات برتر رقابت‌های انتخابی تیم کشتی آزاد جوانان ایران مشخص شدند.

 

 


مسابقات انتخابی تیم کشتی آزاد جوانان طی روزهای یکشنبه و دوشنبه 30 بهمن و 1 اسفندماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.


بر این اساس اسامی نفرات برتر این رقابت‌ها به شرح زیر است:


50 کیلوگرم: 1- ابراهیم چراغی (تهران) 2- علیرضا حاتمی (مازندران) 3- حمید خلیلی (مازندران) و علی باقری (مازندران) 5- مصطفی یعقوبی (مازندران) و مهرداد چوغار (اصفهان)


55 کیلوگرم: 1- علی پیرزاده (تهران) 2- دانیال حجتی (گلستان) 3- سیدرضا عزیزی (تهران) و بهزاد بهروزی راد (کرمانشاه) احد فتاحی (تهران) و ناصر ضیایی (مازندران)


60 کیلوگرم: 1- لطیف مؤمنی (مازندران) 2- علی علی‌زاده (مازندران) 3- رضا رجبعلیان (مازندران) و آرش دنگسرکی (مازندران) 5- محمدرضا سرگو (البرز) و محسن صفری (همدان)


66 کیلوگرم: 1- علی‌اصغر جبلی (گلستان) 2- ایمان رحمانی‌زاده (مازندران) 3- محمد زارعی (کردستان) و مهرشاد اکبری (مازندران) 5- بهزاد همتی (تهران) و محسن ایران‌نژاد (مازندران)


74 کیلوگرم: 1- محسن عباسی (البرز) 2- علی شفیع زاده (مازندران) 3- محمدامین قیاسی (تهران) و عزت‌اله اکبری (مازندران) 5- مهربان فرهادی (مازندران) و میثم روستا (مازندران)


84 کیلوگرم: 1- محمدجواد ابراهیمی (مازندران) 2- سیاوش پازوکی (مازندران) 3- سالار اسلامی (تهران) و علیرضا کریمی (البرز) 5- مسعود مددی (البرز) و علی عبداللهی (مازندران)


96 کیلوگرم: 1- مهران میرزایی (همدان) 2- احسان زندیه (تهران) 3- امیررضا اکبرزاده (خراسان رضوی) و مصطفی صادق‌زاده (مازندران) 5- محمدحسین موگویی (تهران) و کوروش قره‌شیخ‌لو (البرز)


120 کیلوگرم: 1- علیرضا محمدی (البرز) 2- عبداله قمی (مازندران) 3- بهزاد زارع (مازندران) و سید محسن ابراهیمی (مازندران) 5- مجتبی مرادی (خوزستان) و فتح‌اله گل گل سلخوری (قزوین)


+ نوشته شده در  سه شنبه دوم اسفند 1390ساعت 19:32  توسط ارباب  | 

مطالب جدیدتر